O Firmie

Istniejemy od 1995 roku.

WEKER 02

Firma Weker 02 istnieje od 1995 roku. Działalność zaczęliśmy od wykonywania usług brukarskich dla firm i osób prywatnych, z czasem zajeliśmy się sprzedażą kostki brukowej oraz galanterii betonowej producentów wiodących marek na rynku.
Lata doświadczeń oraz wysoka jakość usług i stosowanych materiałów stawia nas w pozycji lidera wśród firm zajmujących się kreowaniem otoczenia.
Na dzień dzisiejszy staliśmy się prężnie działającą firmą.
Zajmujemy się wykonywaniem nawierzchni z kostki brukowej na posesjach prywatnych oraz wykonaniem aranżacje terenu posesji i obiektów, dostosowane do współczesnych trendów i oczekiwań klienta.
Od 2006 roku bierzemy czynny udział w przetargach ogłaszanych przez jednostki budżetowe oraz spółdzielnie mieszkaniowe z sukcesami. Wykonujemy parkingi, chodniki, schody oraz place między innymi dla:
Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój, Urzędu Gminy w Pawłowicach, Urzędu Gminy w Zebrzydowicach, Powiatowego Zarządu Dróg w Katowicach, Powiatowego Zarządu Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni oraz Spółdzielni Mieszkaniowej „NOWA”, Spółdzielni Mieszkaniowej „JAS-MOS”, Górniczej Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego im. St. Staszica.